Europa po 1945 roku. Zarys historii

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
historyczna

Autorzy z dużą swobodą łączą zagadnienia polityczne z ekonomicznymi i kulturalnymi, roztaczając przed czytelnikiem złożoność europejskich losów. Przedstawiane wydarzenia europejskie, tam, gdzie jest to konieczne, prezentowane są w kontekście polityki międzynarodowej i historii powszechnej. Praca w profesjonalny sposób systematyzuje wiedzę z zakresu historii najnowszej i będzie niezwykle pomocna w jej rozumieniu.

Sylen | 2016-01-09
Agnieszka | 2015-06-10