PHP Developer's Dictionary
k3n4j

PHP. Funkcje, to typowy przewodnik programisty. Książka podzielona została na dwie główne części: krótkie wprowadzenie do PHP oraz leksykon tego języka. Wszystkie funkcje, elementy i przykłady zostały pogrupowane w bardzo czytelny sposób. Z uwagi na fakt, iż PHP stale się rozwija i wciąż pojawiają się nowe funkcje, te - przedstawione w książce - ułożone zostały zgodnie z oficjalną dokumentacją (dzięki temu możemy szybko sprawdzić w Internecie, czy pojawiły się jakieś nowe dodatki, komentarze czy raporty o błędach). Opisy funkcji uzupełniają komentarze, wskazówki, konkretne przykłady rozwiązań.

k3n4j | 2010-09-13
moli | 2013-06-22