HMS Unseen

Wydawnictwo: Rebis
H.M.S. Unseen
83-7301-030-0
Radek

Podczas ćwiczebnego rejsu u wybrzeży angielskich ginie bez śladu brytyjski okręt podwodny HMS Unseen. Rok później podobny los spotyka najbezpieczniejszy samolot pasażerski świata - Concorde'a. Kolejne wydarzenia naprowadzają najtęższe głowy wywiadu amerykańskiego na trop niezwykle przebiegłego szpiega i terrorysty, irlandzkiego komandora Beniamina Adnama, który - kierując się szczególną misją - ma w zanadrzu niejedną jeszcze brawurową akcję. kto kogo przechytrzy? Frapująca akcja powieści przenosi się z pustyń Bliskiego Wschodu w czarne otchłanie północnego Atlantyku, z Gabinetu Owalnego na stanowisko dowodzenia jednego z najgroźniejszych okrętów świata, kulminując zaskakującym zakończeniem.

Richi205 | 2015-03-20
Przeczytana: 20 marca 2015