Słońce i lód

Tłumaczenie: Łukasz Arendarski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacyjne Debiuty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Ice and sun
83-7169-298-6
literatura amerykańska, CIA
Radek

Niesłusznie oskarżony o polityczne zabójstwo i poszukiwany przez CIA lekarz Michael Stone oraz jego żona Sarah i córeczka Ronnie pływają własnym szkunerem między archipelagami Mikronezji, udzielając pomocy medycznej mieszkańcom odległych wysp. Z dala od uczęszczanych szlaków komunikacyjnych napotykają ogromny tankowiec, który zupełnie nieoczekiwanie porywa jacht Stone'ów z Sarah i Ronnie na pokładzie. Zrozpaczony Michael rozpoczyna pościg i wkrótce odkrywa szalony plan kapitana zbiornikowca.

delta1908 | 2014-10-13
Deea | 2014-07-08