Psychologia społeczna dla nauczycieli

Wydawnictwo: Żak
83-86770-87-2
Maja

Spróbujmy dokonać opisu jednego dnia pracy nauczyciela. Oczywiście będzie to opis tylko z pewnego punktu widzenia. W ciągu dnia pracy nauczyciel ma wielokrotnie do czynienia z poszczególnymi uczniami. Na lekcjach Jasiowi czy Zosi wyjaśnia niektóre fragmenty materiału programowego, które nie w pełni rozumieją. Kontroluje, czy odrobili prace domowe, niekiedy musi ich uspokajać, gdy ich zachowanie odbiega od przyjętych norm, co również zdarza się poza lekcjami, kiedy to na przykład w czasie przerwy uczniowie za bardzo się rozbrykają, a nauczyciel pełniący dyżur musi interweniować, by przetrwać niepożądane zachowania

Paulla | 2013-07-05

Książka napisana w sposób, który sprawia, iż czyta się ją z ogromną przyjemnością. Sporo przydatnych wskazówek niezbędnych w pracy każdego pedagoga.

aga | 2015-04-13
Kamulka84 | 2013-05-24