Supernatural: Heart of the Dragon

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Supernatural". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Titan Books
978-1848566002
angielski
Isilien

Książka napisana na podstawie serialu Supernatural. Niestety nie tłumaczona na język polski. Kolejna książka z serii Supernatural wzorowana na serialu telewizyjnym prezentuje nowe, nieznane przygody braci Winchesterów. Dwadzieścia trzy lata temu Sam i Dean stracili swoją matkę - zabił ją demon. Ich ojciec wkrótce nauczył ich, jak bronić siebie i innych przed nadprzyrodzonymi mocami i...

Dwadzieścia trzy lata temu Sam i Dean stracili swoją matkę - zabił ją demon. Ich ojciec wkrótce nauczył ich, jak bronić siebie i innych przed nadprzyrodzonymi mocami i wszystkimi potworami, którymi kiedyś straszyło się małe dzieci oraz jak je niszczyć.

W tej części Bobby Singer, przyjaciel rodziny, informuje braci o dziwnych zabójstwach w Chinatown w San Francisco. Ma to być sprawka tajemniczego Doragon Kokoro. Okazuje się, że niegdyś z tym samym duchem walczył ich ojciec, a jeszcze wcześniej - ich dziadkowie, którym do tej pory udawało się unieszkodliwić go na 20 lat.
Czy podołają temu, z czym nie poradzili sobie dziadkowie?

rzaba | 2016-06-16
Przeczytana: 20 czerwca 2016