Kedrigern w krainie koszmarów

Tłumaczenie: Danuta Górska
Cykl: Kedrigern (tom 3)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Kedrigern in Wanderland
837180105X
magia, fantasy
Iselor

Kedrigern, czarodziej domator, nade wszystko ceniący wygody i dobrą kuchnię, zmuszony jest wyruszyć w kolejną podróż. Księżniczka – jego ukochana małżonka – chce dostać czarodziejską różdżkę. Zanim mąż spełni jej życzenie, będzie musiał pokonać olbrzyma ludojada, odnaleźć zaginione królestwo i zdjąć prastarą klątwę – niełatwe zadanie nawet dla specjalisty tej klasy. W drodze towarzyszy małżonkom zaklęty miecz o dość zgryźliwym charakterze, a paranoidalny smok pomaga pokonać niebezpieczeństwo.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Kedrigern_w_krainie_koszmarow-p-343-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Kedrigern_w_krainie_koszmarow-p-343-.html

Molaris | 2016-02-19
Harnaś | 2016-01-02