Listy o tym, co najważniejsze

Wydawnictwo: Fundacja Zeszytów Literackich
978-83-60046-97-5

Listy o tym, co najważniejsze : z aneksem zawierającym wiersze Aleksandra Wata, szkice i wiersze do portretu Oli Watowej, mowę Józefa Czapskiego "Nad grobem poety", dokumenty oraz fotografie. (1) / Czesław Miłosz, Ola Watowa ; zebr. i ułożyła w tom Barbara Toruńczyk ; współpr. Jan Zieliński, Mikołaj Nowak-Rogoziński ; zamiast posł. Czesław Miłosz, Leonard Nathan "Rozmowa o Aleksandrze Wacie", Jan Zieliński "Wspólne zmagania".

Mateusz | 2014-10-26
Na półkach: Mam, Przeczytane