Świat Magii Czarownic

Seria: Świat Czarownic
Wydawnictwo: Pomorze
Spell of the Witch World, Lore of the Witch World
Iselor

Zbiór zawiera: * Bursztyn z Quayth (Amber out of Quayth 1972), * Kowal marzeń (Dream Smith 1972), * Srebrna smocza łuska (Dragon Scale Silver 1972), * Miecz niewiary (Sword of Unbelief 1977), * Pajęczy jedwab (Spider Silk 1976), * Siostra piasku (Sand Sisters 1979), * Sokola krew (Falcon Blood 1979), * Dziedzictwo Moczarów Sorn (Legacy from Sorn Fen 1972), *...

Zbiór zawiera:
* Siostra piasku (Sand Sisters 1979),
* Sokola krew (Falcon Blood 1979),
* Dziedzictwo Moczarów Sorn (Legacy from Sorn Fen 1972),
* Ropuchy z Grimmerdale (The Toads of Grimmerdale 1973),
* Odmieniec (Changeling 1980).

onika | 2012-11-23
Przeczytana: listopad 2012

Twórczość Andre Norton to moja "młodzieńcza miłość". Mam do niej ogromną słabość i w ciemno sięgam po wszystko, co jest przez nią napisane lub jest nawiązaniem do jej utworów. A ten tom opowiadań bardzo przyjemnie mi się czytało. Podziwiam świat, który wykreowała autorka, jego złożoność i to jak świetnie jego poszczególne elementy się ze sobą łączą. Można na te opowiadania patrzeć po prostu jak na bajki, w których dobro zwycięża ze złem. Ale dla mnie to przede wszystkim historie o tym, jak należy szukać siły przede wszystkim w sobie, ale też nie bać się prosić o pomoc.

jagienkaa | 2016-02-04

Książkę darzę wielkim sentymentem, bo było to moje pierwsze zetknięcie z fantasy wiele lat temu i właśnie dzięki niej literatura fantastyczna jest moją ulubioną :)

Efemeryda | 2017-03-24

Kolejny tom lubianej przez mnie sagi, już nie wyczekiwany. Jednak przeczytać trzeba i nie ma czego żałować. Literatura rozrywkowa pierwsza klasa, dla fanów z wyobraźnią:) Jednak wracać nie ma po co.

Beorn | 2011-11-01
Przeczytana: 2011 rok

Jedno z opowiadań mnie nie zajęło, reszta w porządku.

Cojak3m | 2017-04-08
Halistra | 2017-01-25