Druga Księga Mieczy

Tłumaczenie: Mariusz Seweryńscy
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Księgi Mieczy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The Second Book of Swords
83-7120-421-3
Iselor

Ben z Purkinje ma już dosyć życia w nędzy. Spodziewanego bogactwa nie przyniosła mu również służba w Gwardii Błękitnej Świątyni. Namawia więc Marka, przyjaciela z okresu wojen przeciwko księciu Franktinowi, do obrabowania głównego skarbca świątyni, nęcąc go możliwością odnalezienia kolejnych magicznych mieczy. Po drodze młodzieńcy dołączają do opętanego żądzą bogactwa barona Doona i...

Po drodze młodzieńcy dołączają do opętanego żądzą bogactwa barona Doona i pragnącego zemsty na Błękitnej Świątyni czarodzieja Mitspielera.

Razem schodzą do olbrzymiego podziemnego labiryntu, na którego końcu, strzeżone przez okrutnego demona, czeka złoto Benambry...

Paweł_B | 2016-11-16
Hedonistas | 2016-09-13