Dom koni

Wydawnictwo: Bellona
opowiadanie, konie
Paulina

W mojej książce chciałem pokazać ową magiczną więź, jaka łączy od wieków ludzi i konie. Jest to opowieść o wspaniałych koniach i ludziach, którzy bez reszty oddali koniom swe serca: komendancie Jerzym Hordyńskim, oficerze 19. Pułku Ułanów Wołyńskich, niemieckim baronie Klausie von Krugerze, słowackim baronie Kristianie von Knopffe, pięknej Frau Joszko, garbusie Jolo i amerykańskim korespondencie wojennym Gilbercie Magicianie. Są też w tej książce opowiadania o koniach moich przyjaciół aktorów: Bogusława Lindy, Leona Niemczyka, Krzysztofa Kolbergera, Pawła Deląga, Ewy Borowik, Henryka Talara, Marty Kijańskiej, Weroniki Rosati, Piotra Fronczewskiego.

książek: 2059
Penelopa | 2017-02-11