Zaczarowane miejsca

Wydawnictwo: Czytelnik
The Enchanted Places
83-07-00779-8
pamiętniki, wspomnienia

Kilka pokoleń młodych czytelników na całym świecie dzięki książkom A. A. Milne'a poznało jego syna, Krzysia, oraz Kubusia Puchatka, Prosiaczka i inne zwierzątka. Zaczarowane miejsca to książka dla tychże czytelników, ale już dorosłych - książka o prawdziwym Krzysiu, napisana przez niego samego. Książka o szczęśliwym dzieciństwie w latach dwudziestych i trzydziestych w Londynie i w wiejskim...

Zaczarowane miejsca to książka dla tychże czytelników, ale już dorosłych - książka o prawdziwym Krzysiu, napisana przez niego samego. Książka o szczęśliwym dzieciństwie w latach dwudziestych i trzydziestych w Londynie i w wiejskim domu w Cotchford, w południowej Anglii.

Vidir Logrdis | 2016-01-24
Przeczytana: 2016 rok

Miłośnicy Kubusia Puchatka mają okazję przejść się śladami Krzysia i jego przyjaciół, ale też poznać, jak faktycznie wyglądało dzieciństwo Krzysia, opisane z perspektywy dorosłego Krzysztofa.

Magdalen | 2016-11-11
Róża_Bzowa | 2015-05-10