Chocolate
kulinaria, przepisy, czekolada
Maja

Ta pięknie wydana książka kucharska zawiera ekscytujący wybór 120 przepisów na desery z czekoladą, które zdoła przyrządzić każdy. Autorka podpowiada, jak wykorzystać nowe, ciekawe składniki i prezentuje wiele receptur klasycznych dań lubianych przez wszystkich. Przysmaki dla dzieci i dorosłych, propozycje odpowiednie na wytworne przyjęcia i rodzinne obiady. Jednym słowem, coś dla każdego miłośnika czekolady!

Marsja | 2011-02-19

Uwielbiam czekoladę :)

Kasia eS | 2010-11-26
Na półkach: Poradniki itp, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

fajny format, fajna cena (ja tę książeczkę kupiłam za 9.90 zł ;)), i naprawdę mnogość przepisów :D poza tym bardzo ładnie wydana :)

Klameczka | 2012-02-23

Rewelacyjna seria Z KUCHENNEJ PÓŁECZKI. Przepisy na różnym poziomie trudności, ale najważniejsze, że do wykonania!!

nugatowa | 2012-11-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013

Bardzo fajne i proste przepisy! Zapłaciłam za nią niewiele a korzystam z niej bardzo często!

oaxaca | 2011-04-24
Przeczytana: marzec 2009

BARDZO SŁODKA!!!! FAJNE PRZEPISY!!!WARTO MIEĆ!!!!

alinkawie | 2013-06-12
Na półkach: PDB, Przeczytane

Korzystam z tej książeczki wielokrotnie,przepisy w miarę proste i przepyszne.

Dominika P | 2010-11-06

Duża różnorodność przepisów.

Bartosz | 2016-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2016

Czekolada - ona dostaje 11/10. A teraz nie marnować czasu, tylko robić te czekoladowe cudeńka do jedzenia!!! :)

spring | 2016-11-04
książek: 2006