Photoshop. Efekty Specjalne.

Photoshop Classic Effects
8373619836
photoshop, poradnik, kolor
luneme

Cyfrowa obróbka grafiki i zdjęć daje ogromne pole do popisu projektantom publikacji drukowanych i witryn WWW oraz fotografom. Standardowe już zastosowania aplikacji graficznych, takie jak poprawa kontrastu, korekta kolorów i prostowanie "uciekających" linii, to tylko wierzchołek góry lodowej. Dzięki możliwościom Photoshopa możemy całkowicie zmienić fotografię -- nadać jej wygląd obrazu, zmontować z inną, wprowadzić rozmycia i deformacje czy oprawić w efektowne cyfrowe "ramki". Prawdziwie zaskakujące efekty uzyskamy, łącząc możliwości kilku filtrów i narzędzi. Profesjonaliści stosują takie techniki do tworzenia obrazów, które podziwiamy w prasie i w internecie.

"Photoshop. Efekty specjalne" to książka napisana przez eksperta w dziedzinie obróbki grafiki w programie Photoshop -- Scotta Kelby. Autor przedstawia efekty specjalne stosowane przez profesjonalnych grafików i projektantów. Poznasz tradycyjne techniki retuszowania zdjęć, efekty tekstowe i sztuczki stosowane w fotografii reklamowej. Dowiesz się, jak w niestandardowy sposób wykorzystać znane Ci z codziennej pracy narzędzia Photoshopa. Każda z technik przedstawiona jest sposób, który ułatwi Ci jej zrozumienie i opanowanie. Przekonasz się, jak łatwo jest uzyskać efekty, które na pierwszy rzut oka wydają się niezwykle skomplikowane.

źródło okładki: http://helion.pl/okladki/125x163/photfx.jpg

majena_84 | 2014-08-12

przydatna;)

luneme | 2010-09-10

Świetna na początki przygód z osławionym programem Photoshop. Solidne podwaliny. Polecam!

paulomadis | 2015-04-01
Jarosław Dąbrowski | 2014-07-30