Rammstein: Czarna skrzynka. Nie otwieraj!

Wydawnictwo: InRock
83-86365-96-X
Rammstein, heavy metal, Niemcy
muzyka
gosieq

zdjęcia Grzegorz Kszczotek

Piotr | 2016-05-21

Choć jestem fanem Rammsteina i uwielbiam ich słuchać to książka mnie nie zachwyciła tak jak myślałem. Niemniej jest jedna z moich ważniejszych pozycji jeśli chodzi o książki o zespołach/muzykach.
Można się tu co nieco nowego dowiedzieć, ale nie wiem czy zagorzali fani ich twórczości byli by zadowoleni tak w 100%.

Niemniej polecam :)

Bartek Rataj | 2014-03-27
Przeczytana: 27 marca 2014

A więc znowu z braku innych rzeczy do roboty sięgnąłem po biografię jakiegoś zespołu, który od dłuższego czasu jest jednym z moich ulubionych, choć przyłapałem się na tym że praktycznie nic o nim nie wiem.

Ta krótka biografia zespołu obejmuje cztery pierwsze albumy zespołu, mówi to, o czym fani grupy już dawno wiedzą, więc jest raczej przeznaczona dla osób, które z Rammstein'em dopiero zaczynają. W takim i tylko w takim przypadku daje rade, ale niczym nie zaskakuje.

Sturmgrenadier | 2010-10-30

Niestety książka częściowo rozczarowuje, szczególnie prawdziwych fanów żądnych nowych, ciekawych informacji. Nie znajduje się tam zbyt wiele ciekawych informacji - jest to raczej próba syntezy tego, co dziennikarze od dawna rozpowszechniali. Poprawna.

| 2013-04-12
Przeczytana: 2007 rok

Jestem raczej rozczarowana tym co znalazłam w środku. Zdjęcia i zdarzenia są mi już od dawna znane. Nie dowiedziałam się nic nowego.

Aventia | 2012-12-29

Książka przedstawia to, co już wiadome jest o zespole. Mało co nowych informacji można się z nich dowiedzieć, co nie zmienia faktu, że jest i tak bardzo ciekawa i powinien przeczytać ją każdy fan ;)

blackindustrial | 2016-05-24
Bartowski | 2015-10-18