Po prostu mi to ugotuj!

Wydawnictwo: MediaWorxx
83-923097-1-5
kuchnia, przepisy, pascal
Maja

Na pewno znasz taką sytuację: wracasz do domu, po drodze odbierasz dziecko z przedszkola. Coś by się zjadło, ale akurat niczego wcześniej nie ugotowałeś. (...) Nie chcesz zapychać się byle czym, masz ochotę na normalny obiad. czy to się da zrobić? Owszem, pod warunkiem, że zajrzysz do mojej książki. Znajdziesz w niej kilkadziesiąt sprawdzonych przepisów na dania, które da się przygotować w 20-30 minut. A zjesz, co chcesz." - fragment ze wstępu.

Jola | 2010-10-26
Przeczytana: 26 października 2010

Uwielbiam tą książeczkę. :)

Kass | 2011-04-30

Mam tą książeczkę od paru lat i mimo, że kuchnia/jedzenie jest moim życiem, moją pasją, ona do mnie w ogóle nie przemawia.
Ciężko nawet powiedzieć czemu, ale nie przekonuje mnie.

Madi | 2016-12-02
Agnieszka | 2015-11-21