Życie codzienne z telewizorem

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Popkultura i media". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
978-83-6050-168-8
telewizja, telewidzowie, popkultura
asia

Oparta na pogłębionych wywiadach z widzami książka pokazuje złożoność funkcjonowania telewizji w życiu codziennym. "Życie codzienne z telewizorem" to opis społecznego znaczenia telewizji. Autor próbuje odpowiedzieć na pytania: Jaką rolę odgrywają telewizory w naszych mieszkaniach, a jaką telewizja w naszym życiu? Co dzieje się przed ekranami, które są dziś w prawie każdym domu? Popkultura i...

Popkultura i media to seria wydawnicza pod redakcją naukową prof. dr. hab. Wiesława Godzica, której kolejne tomy będą prezentować różnorodne aspekty zagadnienia.

wardon | 2016-10-30
katiusza | 2015-07-20