Guide to places of the World.A Geografical Natural and Man-made Wonders

Alfabetycznie ułożony przewodnik encyklopedyczny krajów i miejsc na świecie.

źródło opisu: Przegląd Reader's Digest, 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie

rokita49 Boruta | 2014-05-27
Przeczytana: 27 maja 2014

Zaglądam do niej od szesnastu lat.W związku z wydarzeniami na świecie,czytanymi książkami,podróżami znajomych.Coraz częściej w związku z podróżami moich dzieci.Czytam teraz ciekawa książkę Tomka Michniewicza "Swoją drogą",w jednym z reportaży opisuje swoją wyprawę z żoną do Arabii Saudyjskiej.Mój zięć latał ostatnio do AS kilka razy i uruchamiał w Dżudda jakiś projekt informatyczny.Kilka tygodni temu mój syn wrócił z dwutygodniowego,bezkrwawego safari w Namibii.Ulubiony przewodnik!

Jolka | 2016-07-16

Bardzo piękna graficznie i bogata merytorycznie pozycja. Zawsze sięgam do niej, kiedy potrzebuję.

clisha | 2011-05-29
Przeczytana: 2008 rok

Super przewodnik; przepiękne fotografie, mapy; to po prostu kompendium wiedzy o świecie; poznajemy kontynenty, miasta, kurorty, oceany, pustynie, góry, kulturę i zwyczaje mieszkańców. Polecam. Dodam, że to opasłe tomisko.

trycha | 2014-04-19

W dobie powszechnego dostępu do internetu książka zdecydowanie traci na wartości. Poza tym, że od jej ostatniego wydania minęło 14 lat...

wositelec | 2016-06-07
natka8812 | 2011-07-22