The Secret of Quarry House
romans, miłość
Barbara

Kiedy miłość budzi się po raz pierwszy w sercu młodej dziewczyny, powinna nieść ze sobą szczęście i poczucie spełnienia. Tymczasem Kate, która zostaje panią domu w Quarry, posiadłości zagubionej wśród wrzosowisk Yorkshire, wkracza w świat tajemnic, nękany zmorami przeszłości. Odkrycie niepokojącej rysy w charakterze męża i powtarzane cichcem plotki o losach dwóch poprzednich żon, to tylko niektóre ze zmartwień spędzających sen z powiek nowej pani Rivers.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Karolina | 2012-07-17
Przeczytana: 14 lipca 2012

Miałam nadzieję na coś "lepszego".

klopotliwa | 2016-11-06
44Grosik44 | 2014-12-22