Pokusa Angeliki

Cykl: Angelika (tom 8)
Wydawnictwo: Świat Książki
La tentation d'Angélique
Scarlett

Angelika i Joffrey muszą stawić czoło nowemu wrogowi. Jest nim pirat nazywany „Złotą Brodą”. Jak się później okazuje osławiony pirat to dawny kochanek Angeliki- król niewolników, dzięki któremu Angelika uciekła przed laty z haremu sułtana. Oczywiście Joffrey jest zazdrosny a jego zazdrość przeradza się w chęć zemsty, gdy jeden z jego ludzi donosi mu, że Angelika jest kochanką Złotej Brody i wraz z piratem jest na jego statku. Ale czy to rzeczywiście prawda czy hrabina zdradziła swojego męża? Czy to może następny spisek ich wrogów mający na celu ich rozdzielenie?

źródło opisu: Świat Książki, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Alicja | 2014-02-19
Przeczytana: 2008 rok

klasyka fikcji historycznej i romansu w jednym.I książki i film są rewelacyjne

-MarynaLinchuk- | 2017-06-17
Dorka1973 | 2017-06-10