Możesz więcej

Wydawnictwo: Koinonia
978-83-60-124-56-7
religia
Agata

Czy chcesz, by twoje życie zmieniło świat? Bóg pragnie dla nas wielkich rzeczy. Jim Cymbala w swojej najnowszej książce pomoże ci odkryć, jak możesz sięgnąć po życie, które zaplanował dla ciebie Bóg – głęboki pokój, prawdziwą radość i wyraźne poczucie celu. Gdy otworzysz się na Boże „więcej”, poznasz również to szczególne zadanie, jakie Bóg stawia przed tobą. Tę jedną rzecz, do której...

Czy chcesz, by twoje życie zmieniło świat?
Bóg pragnie dla nas wielkich rzeczy.

Jim Cymbala w swojej najnowszej książce pomoże ci odkryć, jak możesz sięgnąć po życie, które zaplanował dla ciebie Bóg – głęboki pokój, prawdziwą radość i wyraźne poczucie celu. Gdy otworzysz się na Boże „więcej”, poznasz również to szczególne zadanie, jakie Bóg stawia przed tobą. Tę jedną rzecz, do której realizacji właśnie ciebie, a nie kogoś innego, powołał.
Możesz więcej to książka dla ludzi takich jak ty. Przekonasz się, że Boże „więcej” oznacza większy wpływ, więcej energii i ostatecznie więcej szczęścia. Ta książka pokaże ci, jak może wyglądać twoja własna ziemia mlekiem i miodem płynąca – miejsce duchowej pełni i głębi, za którym tęsknisz.
Wykorzystując przykłady z Biblii, historie ludzi współczesnych i doświadczenia z własnego życia, Jim Cymbala wskaże ci drogę do bogatszego, głębszego życia i pomoże ci sięgnąć po wszystko, co Bóg pragnie ci dać./http://www.koinonia.org.pl/index.php?p=productMore&iProduct=187

Malachia | 2013-08-26
Przeczytana: 2012 rok