Portret poety. Wanda Chotomska

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Portret poety". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
papier
linka
8 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Książki, jakich jeszcze nie było! Seria, dzięki której dzieci i ich rodzice poznają życie i twórczość polskich poetów. W tym tomie Wanda Chotomska. Sylwetkę poetki oraz jej wiersze przybliża czytelnikom Zofia Beszczyńska, bajkopisarka i krytyk literacki. Staranny wybór poezji Wandy Chotomskiej, wraz z notami rozdziałowymi i edytorskimi oraz życiorys opatrzony fotografiami składają się na kompendium wiedzy, przydatne nie tylko w szkole. Warto znać polską poezję i polskich poetów.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
linka | 2010-09-08
Przeczytana: 2008 rok

Wiersze pani Chotomskiej są po prostu świetne. To jedna z ulubionych książek mojego synka. Bardzo podoba mi się również to, ze można się z niej dużo dowiedzieć o autorce.

Wiesia | 2014-04-04
Na półkach: Przeczytane, •Posiadam•