Wróżenie z dłoni. Jak odczytać linie swojego przeznaczenia

Tłumaczenie: Jacek Zimnicki
Wydawnictwo: Świat Książki
Palmistry
978-83-247-0847-5
poradnik, chiromancja
Dorota_1988

Przeznaczenie wypisane na Twoich dłoniach. Czy znajdę miłość? Jakie mam uzdolnienia? Jak mogę poprawić swoje finanse? Kiedy założę rodzinę? - odpowiedzi masz dosłownie wypisane na dłoniach. Można je odczytać z linii i wielu innych znaków, które w ciągu życia ujawniają się na naszych dłoniach, odzwierciedlając stan zdrowia, emocje, dobre i złe doświadczenia. Książka nauczy Cię ich analizowania. W tym fascynującym zajęciu pomogą Ci ilustracje z przykładami interpretacji. Zacznij od analizy swojej linii Losu, a już wkrótce odczytasz znaki na dłoniach bliskich i przyjaciół.

ani_anka | 2013-05-25
Przeczytana: 07 maja 2013