Święta studnia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Strzępy historii". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Replika
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7674-030-0
literatura faktu
Hekate

Alicja „Alma” i Ryszard „Obara” są znaną parą w środowisku tropicieli tajemnic ostatniej wojny. Mimo ćwierćwiecza jakie dzieli daty w metrykach ich narodzin, nieobcy jest im dramat pokolenia „żołnierzy wyklętych”. Nieodkryty dotąd bunkier ostatniego walczącego oddziału Narodowych Sił Zbrojnych wciąż pozostaje wielką zagadką, która nieoczekiwanie wpisuje się w biografię reportera – detektywa oraz jego żony.
Książka jest kolejną publikacją z cyklu STRZĘPY HISTORII - serii reporterskich książek Ryszarda Wójcika,w których autor odkrywa nieznane, zagadkowe karty przeszłości.

| 2012-05-16
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

jak skończę to zaopiniuję..

Olena | 2016-03-09
Łukasz Mielech | 2015-05-26