Ewa, Tomek, Edyta...

Wydawnictwo: Printex
978-83-608-2649-2
Monyyka

To cykl opowiadań, adresowany do młodych ludzi i nie tylko. Problemy nastolatków, ich radości i niepokoje, tęsknoty i wątpliwości. Świat ludzi dorosłych, a wnim kształtująca się osobowość młodego człowieka. Czego pragnie? Co może dać, a czego uporczywie poszukuje?

źródło opisu: www.merlin.pl

Monyyka | 2010-09-11

No więc.. Bardzo poruszająca książka.. Biorąc ją w ręce nie miałam pojęcia , że wywoła u mnie tyle emocji.. Jest na prawdę świetna! Zaczynając ją czytać, myślałam, że będzie to jakaś kolejna bajka o tym że narkotyki szkodzą i cała książka będzie polegała na mówieniu nam, że to złe. A tu niespodzianka. Jest w niej kilka opowiadań o nastolatkach, a każde opowiada o innym problemie. O narkotykach, o uzależnieniach, o miłości, o ucieczkach z domu, problemach z rodzicami. Naprawdę świetna ! Polecam .

Antie | 2011-11-27
Przeczytana: 13 listopada 2010

Opowiadania młodych osób o ich problemach .

Dreamerka99 | 2016-11-02
Przeczytana: 2014 rok