Mowa ciała zwierząt

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice Natury". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
83-86385-20-0
zwierzęta, behawioryzm, psy, koty, konie
flora i fauna
Amara_Nomad

Pięknie ilustrowana, pełna podanych w bardzo przystępnej formie wiadomości z zakresu etologii i behawioryzmu zwierząt. Wiedza nie powierzchowna, usystematyzowana, a jednak trafiająca i do czytelników nie będących na co dzień hodowcami czy biologami.

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Amara_Nomad | 2010-09-07
Przeczytana: 1996 rok

Doskonała książka o zachowaniach i psychologii zwierząt towarzyszących. Powinien przeczytać ją każdy właściciel, opiekun, czy też osoba mieniąca się być miłośnikiem zwierząt! Przystępny język czyni rzetelną wiedzę merytoryczną łatwo dostępną także osobom nie mającym kierunkowego wykształcenia w dziedzinach związanych ze zwierzętami.

Dagmara | 2016-08-16
Calineczka | 2013-10-17