Mowa ciała zwierząt

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice Natury". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Astrum
83-86385-20-0
zwierzęta, behawioryzm, psy, koty, konie
flora i fauna
typ
papier
Amara_Nomad
8 (5 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Pięknie ilustrowana, pełna podanych w bardzo przystępnej formie wiadomości z zakresu etologii i behawioryzmu zwierząt. Wiedza nie powierzchowna, usystematyzowana, a jednak trafiająca i do czytelników nie będących na co dzień hodowcami czy biologami.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Amara_Nomad | 2010-09-07
Przeczytana: 1996 rok

Doskonała książka o zachowaniach i psychologii zwierząt towarzyszących. Powinien przeczytać ją każdy właściciel, opiekun, czy też osoba mieniąca się być miłośnikiem zwierząt! Przystępny język czyni rzetelną wiedzę merytoryczną łatwo dostępną także osobom nie mającym kierunkowego wykształcenia w dziedzinach związanych ze zwierzętami.

Calineczka | 2013-10-17

Kalendarium literackie
  • Alexandra Adornetto
    23. rocznica
    urodzin
    Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.
  • Jerzy Stuhr
    68. rocznica
    urodzin
    ...nie można z pychą mówić: mam szczęście! Nic mi nie będzie! Ej... A może do wczoraj je miałeś? A już dzisiaj go nie masz? Skąd to wiesz? I za każdy dzień tego szczęścia trzeba podziękować. Bo życie to jest takie pole minowe. Przeszedłeś kawałek? To podziękuj. I zrób następny krok. Jeden. Nie puszc... pokaż więcej
  • Samuel P. Huntington
    88. rocznica
  • Philip Carlo
    66. rocznica
  • Jesper Juul
    67. rocznica
    urodzin
    Pochwała nie buduje u dziecka poczucia własnej wartości. Jeśli rodzice i otoczenie zachowują się tak, jakbyś był mistrzem świata we wszystkim, to kiedy znajdziesz się w prawdziwym świecie możesz doznać szoku. Bo tam przecież znajduje się mnóstwo innych mistrzów świata. Nagle otacza cię tłum ludzi, k... pokaż więcej
  • Ryszard Henryk Kordek
    51. rocznica
  • Thor Heyerdahl
    13. rocznica
    śmierci
    Nie widzę niczego, co byśmy mogli otrzymać od nich w zamian. (...) Jednakże - powiedział nagle donośnie szef, z ironicznym błyskiem w oku - odwaga i przedsiębiorczość mają również swoją wartość. Pułkowniku Lewis, niech pan im da to wyposażenie!

Znajdź nas na Facebooku