Chemia organiczna

Wydawnictwo: Wydawnictwo Chemiczne
83-905776-4-X
yokopoko

Nowoczesny podręcznik, mieszczący w umiarkowanej objętości (jeden tom, 682 strony) pełny wykład chemii organicznej na wysokim, akademickim poziomie, w zakresie odpowiadającym potrzebom studentów wydziałów chemicznych na uniwersytetach i politechnikach. Dobór i sposób prezentacji materiału sprawiły, że z książki mogą z powodzeniem korzystać także studenci innych uczelni i kierunków studiów,...

Dobór i sposób prezentacji materiału sprawiły, że z książki mogą z powodzeniem korzystać także studenci innych uczelni i kierunków studiów, których programy zawierają chemię organiczną w zmniejszonym, uproszczonym zakresie (akademie medyczne, rolnicze, ekonomiczne, WSP).

MadShark | 2011-07-02

Pamiętam, pamiętam...