Stres traumatyczny. Występowanie, następstwa, terapia

Wydawnictwo: Żak
838814989X
trauma, stres traumatyczny, ptsd
mantra

Pojęcie stress traumatyczny w polskiej literaturze naukowej pojawiło się niezbyt dawno. Staje się jednak coraz bardziej znane i coraz częściej używane w związku z wymaganiami codziennego życia. Czym więc jest ten stress, skąd się bierze, jakie są jego objawy, a najwazniejsze - metody leczenia. Zainteresowanym polecamy tę książkę, której autorka - profesor Wydziału Psychologii UW, specjalizuje się w tym zagadnieniu i uważana jest za specjalistę w tej dziedzinie.

Agata_Małgorzata | 2014-04-22
miti | 2012-11-09