Traumatyczny stres: Koncepcje i badania

Wydawnictwo: Instytut Psychologii PAN
83-85459-32-4
mantra

Omówione zagadnienia: psychologiczne konsekwencje traumatycznego stresu, historia poglądów dotyczących konsekwencji traumatycznego stresu, modele teoretyczne konsekwencji traumy, długotrwałe konsekwencje psychologiczne skrajnie traumatycznych przeżyć w świetle badań nad ocalałymi z Holocaustu, współwystępowanie nadużywania/uzależnienia od alkoholu i zaburzenia po stresie traumatycznym, rozpowszechnienie traumatycznych zdarzeń, terapia potraumatyczna.

Wadjejka | 2011-03-31
Ellise | 2015-07-19