Musimy porozmawiać. Uzdrawiające rozmowy między kobietami i mężczyznami.

Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
We have to talk
83-88875-24-8
poradniki
kasiaman55

Przystępnie napisana książka pomocna w przezwyciężaniu problemów w komunikacji. Nieporozumienia pomiędzy kobietą a mężczyzną są nieuniknione. Autorzy wskazują drogę pozytywnego przekraczania konfliktów oraz budującą rolę kryzysów w związkach międzyludzkich. Są praktykami z wieloletnim doświadczeniem. W prowadzonych przez siebie warsztatach, w których uczestniczyło ponad 20 tysięcy kobiet i mężczyzn w różnym wieku, próbowali uczyć nowych technik rozmowy osoby, mające kłopoty z porozumiewaniem się.

Mayurri | 2011-03-07
kasiaman55 | 2010-09-07