Grzesznicy

Sinners
8370201229
grzesznicy
kasiaman55

Świat Holyywood, korupcja, zdrady, narkotyki i zbrodnia...
Młoda bezkompromisowa aktorka walczy w tym świecie o swoją tożsamość i godność. Czy w zdeprawowanym i cynicznym środowisku może rozkwitnąć prawdziwa miłość? Czy bohaterce uda się oprzeć złym wpływom? Czy osiągnie Sukces? A nade wszystko, czy uniknie śmierci z rąk maniaka?

Fonin | 2011-05-04
Przeczytana: 04 maja 2011

Czy chcielibyście kiedyś zasmakować sławy? Być znaną i uwielbianą przez wszystkich aktorką. Rozkoszować się światłem jupiterów i przechadzać się po czerwonym dywanie? Kto by nie chciał. W tej książce opisane są chyba wszystkie wady takiego życia. Narkotyki, zdrady, maniakalni fani, różnej maści zboczeńcy, naciągacze. I wśród tego wszystkiego młodzi ludzie próbujący zaistnieć w świecie show biznesu każdym możliwym sposobem. W pewnym momencie czytając tą książkę miałam wrażenie, że wszystko tam obraca się wokół seksu. Głównymi bohaterami generalnie są Charlie (sławny aktor) i Sunday (początkująca aktorka zdobywająca wielką popularność). Czy w tej całej gonitwie odnajdą szczęście?
Tytuł książki bardzo wyraziście oddaje cały charakter książki.

haniavit | 2016-10-28
Na półkach: Dawno temu, Przeczytane