To niesłychane !

Tłumaczenie: Marcin Pacuła
Wydawnictwo: Pomorze
Pourquoi attendre le bourreau?
83-7003-100-5
piotrex

Fragment: "- Zgasić papierosy - rozkazał strażnik. - Nie pali się w korytarzu. - Do diabła - mruknął Rodriguez, gdy Jo Lahaye wysunął się przed niego. Odbywał się właśnie niezmienny ceremoniał udawania się na mszę. Strażnicy obchodzili cele, a więźniowie, którzy chcieli uczestniczyć w mszy, wychodzili i ustawiali się parami w głównych korytarzach "bloku" i "okrąglaka". Potem obie kolumny...

Fragment:
"- Zgasić papierosy - rozkazał strażnik. - Nie pali się w korytarzu.
- Do diabła - mruknął Rodriguez, gdy Jo Lahaye wysunął się przed niego.
Odbywał się właśnie niezmienny ceremoniał udawania się na mszę. Strażnicy obchodzili cele, a więźniowie, którzy chcieli uczestniczyć w mszy, wychodzili i ustawiali się parami w głównych korytarzach "bloku" i "okrąglaka". Potem obie kolumny więźniów spotkały się w wielkim hallu wejściowym.
Jeden z oddziałowych stanął przed więźniami i krzyknął:
- Przystępujący do komunii, wystąpić!"

Zaintrygowana | 2016-05-03

Nic specjalnego. Idealna dla osób, które lubią kryminały o grupach przestępczych okradająch banki i jubilerów przy użyciu ogromnej dozy fantazji. Według mnie styl jest trochę przyciężkawy i przez to, momentami pozostawałam poza fabułą. Ogólnie historia jest dość ciekawa, a na pewno jest to książka, którą można przeczytać w wolnej chwili, po prostu dla relaksu.

sebastian | 2011-01-04

Jest to dobra książka, lecz udane i naprawdę wartę polecenia są książki z serii o Harrym Tego autora

Carla | 2016-11-24
Na półkach: 2016, Przeczytane