Prawą stroną - życie, polityka, anegdota

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
978-83-7399-392-1
Iselor

Życie, także życie polityczne, trzeba traktować serio. Staram się tak postępować. Do 1989 roku służyłem, bo walczyłem. Robiłem moją rewolucję. Po 1989 roku starałem się pozostać wierny zasadom służby tym razem już służby publicznej, państwowej. Ale anegdota, dowcip, żart z życia są dla mnie wprost nieodzowne. W dusznej politycznej atmosferze oddycham anegdotą. Dla mnie anegdota to weselsza strona tego samego Księżyca. (Bronisław Komorowski)

źródło opisu: www.merlin.pl

| 2013-07-09