AC/DC - Maksimum Rock'N'Rolla

Wydawnictwo: Kagra
978-83-87598-43-3
acdc, rock, bio, muzyka
Patryk

Po raz pierwszy Murray Engelhart wraz z Arnaudem Durieux opowiadają pełną historię największego i najgłośniejszego rock and rollowego produktu eksportowego Australii. Murray przez ostatnie ćwierć wieku pisywał dla magazynów na całym świecie i wielokrotnie przeprowadził wywiady z AC/DC. Arnaud jest byłym dziennikarzem rockowym, który śledzi karierę zespołu przez 25 lat gromadząc coś, co bez wątpienia jest największym archiwum materiałów dotyczących AC/DC na świecie.

mufa3810 | 2013-04-07
Przeczytana: 2010 rok

Jestem fanką AC/DC tak więc książka bardzo mi sie podobała. Wiele spraw wyjaśnia i pozwala zrozumieć funkcjonowanie zespołu.

amanityna | 2011-01-02
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2011, Posiadam
Przeczytana: 02 stycznia 2011

For those who wrote about rock, we salute you.

Świetna, żeby zrozumieć jak działa AC/DC. Dlaczego po tylu latach z zespołem nad Brianem nadal ciąży duch Bona. Kto naprawdę rządzi zespołem (tutaj wyraźnie widać jak silnym facetem jest Malcolm). Dużo o człowieku, który podczas zaledwie kilku lat pracy z Ackami zasłużył sobie na miano Legendy rocka, a którego świetlaną karierę przerwał niespodziewany wypadek. I bardzo, bardzo dużo o formowaniu się bandu, o ich początkach w australijskich barach, o muzycznych inspiracjach, żelaznej dyscyplinie i determinacji w dążeniu do celu. Słowem - czytając jesteś całą duszą przy AccaDacca. I tak ma być, ponieważ to książka pisana przez fana dla fanów. Jako osoba skażona rock'n'rollem w wykonaniu AC/DC odbieram ją bezkrytycznie, dla mnie nie ma nudnych fragmentów, a każda nowa informacja jest cenna. Natomiast dla kogoś, kto nie czuje AC/DC książka może być... a zresztą, kogo to obchodzi?!

gajospedros69 | 2016-11-04
WJ_Sycamore | 2016-05-28