Szafir

Tłumaczenie: Zofia Uhrynowska-Hanasz
Cykl: Uzdrawiacz koni (tom 4)
Wydawnictwo: Świat Książki
Sapphire
Indyviduum

Szafirowi los zdecydowanie nie sprzyja. Źle traktowany przez poprzedniego właściciela, jest wychudzony i zdziczały. Fern kocha konia, ale nie ma środków na jego utrzymanie. Niebieskookie konie mają złą reputację, jeśli nawet ojciec Fern wystawi Szafira na sprzedaż, nikt nie zechce go kupić - w każdym razie nie żywego. Nicky kocha konie i lubi Fern, chciałby pomóc jej uratować Szafira. Ale tak naprawdę nie wie, czego chce Fern i co przed nim ukrywa.

moniaL | 2016-07-01
Misterin | 2015-09-22