Praktyka kierowania

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814049
biznes, finanse

Praktyka kierowania jest to książka odpowiadająca na proste pytanie, jak skutecznie zarządzać w dzisiejszej gospodarce, aby osiągnąć zamierzony cel. Została napisana przez angielskich autorów na podstawie wyników badań oraz wielu lat doświadczeń i praktyki. Prezentuje bogatą i wszechstronną problematykę praktycznego kierowania, zawartą w 22 rozdziałach, zgrupowanych tematycznie w trzech częściach.

Kama86 | 2017-01-02
Przeczytana: grudzień 2016

Tytuł książki sugerował, że znajdę w niej więcej praktycznych porad dotyczących zagadnienia kierowania, jednak po lekturze jestem rozczarowana. Praktycznych informacji jest tu niewiele, a te, które można odnaleźć to często truizmy.
Zdaję sobie sprawę ze złożoności zagadnienia. Być może dlatego trudno było autorom przytoczyć przykładowe rozwiązania.
Przy czytaniu wracała do mnie refleksja, że umieszczenie paru schematów nie sprawia, że książka jest mądrzejsza.
Kilka rozdziałów okazało się pomocnych, dlatego nie spisuję książki na straty.

Łukasz | 2013-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2013

Książka w bardzo przystępny i stosunkowo łatwy sposób przedstawia nam różne aspekty zarządzania. Mi osobiście rozjaśniła pewne kwestie, które były mi potrzebne w codziennej pracy.

Filip | 2018-05-14
navir | 2017-08-23