Siedem pragnień ludzkiego serca

Tłumaczenie: Dorota Siudak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wydanie I". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rhema
The seven longings of the human heart
978-83-924757-6-7
chrześcijaństwo, duchowość
religia
Ann

Bóg umieścił w sercu każdego człowieka głębokie pragnienia. Wszyscy pragniemy piękna, wielkości, fascynacji i intymności. Chcemy sprawiać radość, móc oddać się czemuś całym sercem i wywierać trwały wpływ. Wielu z nas nauczono, że należy te pragnienia odrzucić. Powiedziano nam, że nie pochodzą od Boga. Jednak problemem nie są pragnienia - zostały nam dane od Boga i nie możemy im zaprzeczyć....

Wielu z nas nauczono, że należy te pragnienia odrzucić. Powiedziano nam, że nie pochodzą od Boga. Jednak problemem nie są pragnienia - zostały nam dane od Boga i nie możemy im zaprzeczyć. Problem pojawia się, kiedy próbujemy zaspokoić je w bezbożny sposób.

Jedynie Bóg może wypełnić pragnienia, które w nas włożył. Tylko On może całkowicie zaspokoić najgłębsze tęsknoty naszego serca. Kiedy uświadomimy sobie, że te pragnienia są dobre i że Bóg pragnie, abyśmy je wypełnili, odnajdziemy wolność i radość. Doświadczymy tak głębokiej intymności z Bogiem, o jakiej nie sądziliśmy, że jest możliwa.

Ann | 2010-09-23

Ta książka pokazuje kompletnie inne spojrzenie na pragnienia, jakie nosi w sobie każdy człowiek. Pokazuje, że wszystkie one są DOBRE i mają swoje źródło z Bogu, który jest największym pragnieniem człowieka.
Dla mnie było rewolucją przeczytanie o tym, że nie muszę się moich pragnień obawiać, bo one też są głosem Boga w moim sercu.

Malina | 2011-10-03
Magdalena | 2011-01-13