Allegro - kampania grudzień kat. romans

Spełnione życzenia

Tłumaczenie: Izabela Łoncka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Namiętności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Wishing moon
83-7075-249-7
powieść, namiętność, miłość
Dorota_1988

Madison i Lancelot poznają się w Melbourne Beach na Florydzie. Ona rozpoczyna pracę w organizacji charytatywnej, zajmującej się ochroną żółwi morskich, on jest szefem i jej bezpośrednim zwierzchnikiem. Ona - obserwując w przeszłości kolejne nieudane związki swojej matki - utraciła wiarę w sens instytucji małżeństwa. On - półsierota - pragnie w dorosłym życiu zaznać prawdziwego ciepła rodzinnego i stworzyć związek oparty bardziej na racjonalnych niż emocjonalnych podstawach.

Oboje pragną więc tego samego, ale ona jest taka delikatna i romantyczna, a on chłodny i logiczny. Wydaje się, że nie ma żadnych szans na to, aby im się udało, a jednak...

Plichcia | 2014-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2014

Gdzieś wyczytałam, że Erica Spindler pisze dobre thrillery (o to ja lubię) z lekką domieszką romansu (zupełnie mi to nie przeszkadza) i generalnie dobrze się ją czyta. Postanowiłam sprawdzić i ja czy tak się sprawa ma. Nie, nie spojrzałam wcześniej na okładkę, bo czytałam na Kindelku i jakoś nie zwracam na to uwagi. Tym bardziej nie zawracałam sobie głowy opisem książki, bo zazwyczaj z nich nie korzystam, a nawet jeśli kiedyś się na niego natknęłam jestem pewna, że natychmiast mi z głowy wyparował. Może gdybym wcześniej spojrzała.... (tu się turlam ze śmiechu po podłodze, doprawdy taka okładka, taka?).

Ta książka jest poniekąd niebywała, tu bohater męski ma zęby perliste, a damska heroina włosy jedwabiste, podobnie jak i szlafrok. Wszystko dzieje się na wybrzeżu i wszędzie zawiewa morska bryza. Bo Madi i Lance zaczęli razem pracować w fundacji ratującej żółwie morskie. I to by było na tyle.

Czytałam i czytałam i czekałam na ten thriller i dobrnęłam do końca lektury. Postanowiłam...

palalela | 2017-10-16
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2017
Przeczytana: 16 października 2017

Po tegoż typowego harlequina sięgnęłam tylko i wyłącznie dlatego, że chciałam mieć przeczytane wszystkie umieszczone na Lubimyczytać książki autorstwa pani Spindler. Jakież było moje zdziwienie, gdy zaczęłam go czytać, ha, choć przeczytałam (a raczej przeleciałam, jakkolwiek to zabrzmi, bo niewielkich rozmiarów to książeczka, nadal nie wierzę, że wyszło to spod pióra pani Erici. Pocieszam się faktem, że Tess Gerritsen też, zanim zaczęła pisać dobrze, machnęła parę romansów. może z panią Spindler było podobnie?

JackPuchacz | 2012-01-15
Przeczytana: 11 stycznia 2012

Książka napisana jakby na siłę, słownictwo jest bardzo ckliwe. Ogólnie książka niczym nie zaciekawia, styl jest zbyt kwiecisty, a metafory czy opisy przyrody są po prostu tak oklepane, że aż śmieszne.

Sonia | 2018-10-07
Andżelika | 2018-01-04