Haust Powietrza

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ŁOŚGRAF
978-83-87572-90-7
poezja
BialyTrufl

Katarzyna Suchcicka posługuje się językiem jak lancetem, by wyodrębnić czyste barwy, kształty, czyste stany ducha, czyste formy istnienia. - Adriana Szymańska, Przegląd Powszechny Wiersz Katarzyny Suchockiej staje się jej własnym ciałem, jest nią samą. Suchcicka mówi do nas o tym, że kontakt z jej wierszami jest dla niej bezpośrednim, niemal fizycznym kontaktem z nią samą, z nią nie jako poetką, ale jako człowiekiem. - prof. Włodzimierz Bolecki, Pogranicze

BialyTrufl | 2010-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2010