Nowe nadzieje

Tłumaczenie: Ilona Meriluoto
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saga Dziedzictwo II". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pi
Høsthimmel
978-83-61729-99-0
ania_och

"Dziedzictwo II" to przepiękna opowieść o życiu trzech młodych kobiet, żyjących w dworskiej posiadłości na malowniczym nadmorskim południu Norwegii w końcu XIX w. W ich z pozoru ustabilizowanym życiu zajdą doniosłe i dramatyczne zmiany. Nie zabraknie nagłych, niespodziewanych i tajemniczych wydarzeń. Czy Abelone ułoży sobie życie w Ladefoss, Ellen znajdzie wreszcie szczęście, a Blanche będzie mogła połączyć się z ukochanym? Odpowiedź w kolejnych tomach skandynawskiego bestsellera, jednej z najlepiej sprzedających się sag ostatnich lat.

Poetkaa | 2016-01-10
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Już od pierwszych stron wiedziałam, że ta książka mi się nie spodoba. Od razu wiadomo co się stanie, jak potoczą się osy głównych bohaterów. Zdecydowanie jestem na nie i dlatego nie sięgnę po kolejne tomy.
Nie polecam.

Luna | 2012-07-22