Sędziowie bez togi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lubelskie
832220101X
literatura faktu
piotrex

W Równem, które w okresie okupacji hitlerowskiej spełniało rolę stolicy Ukrainy, działała grupa zamachowa Nikołaja Kuzniecowa, który pod fałszywym nazwiskiem Paula Sieberta, w mundurze oficera niemieckiego, dokonał wielu sensacyjnych zamachów na znanych dostojników hitlerowskich. W oparciu o nowe, nieznane dotąd materiały, R. Jegorow pokazał m.in. sylwetki partyzantów polskich, którzy należeli...

W oparciu o nowe, nieznane dotąd materiały, R. Jegorow pokazał m.in. sylwetki partyzantów polskich, którzy należeli do grupy Kuzniecowa i brali udział w likwidacji niemieckich generałów. Sensacyjna fabuła, żywe dialogi, barwne, dynamiczne sceny to walory tej opowieści przeznaczonej dla szerokich kręgów czytelniczych.

Mart Wasik | 2015-03-26
darek78 | 2013-09-19