Dyplomaci

Grzegorz Jaszuński Wydawnictwo: historia
historia
1977-01-01
1977-01-01
historia dyplomacja służba zagraniczna XVIII-XX wiek biografia

Dyplomaci XVIII-XIX wieczni - bardzo solidne biogramy, z anegdotami i ciekawym podejściem.
Od XX wieku zaczyna się narzucona z góry miłość do bratniego narodu radzieckiego i przez to biogramy wszystkich widzimy jak w krzywym zwierciadle, choć i z nich możemy wyciągnąć trochę ciekawych informacji.

Książka przyszła do mnie za darmo z darmowej półki bibliotecznej, a darowanemu koniowi nie powinno się za głęboko w zęby zaglądać:)

Książka przyszła do mnie za darmo z darmowej półki bibliotecznej, a...

• Historia Polski i okolic
  • Własna biblioteczka
  • Historia/biografie/konflikty/z historią...
  • Historia, sztuka, kultura (naukowo)

Dodaj cytat z książki Dyplomaci