Opowieści terapeutów

Wydawnictwo: WSiP
978-83-02-06355-8
Maja

Książka składa się z zapisków 10 osób - psychologów praktyków - dokonanych podczas pracy z dziećmi w różnych placówkach pedagogicznych lub psychologicznych w całej Polsce. Autorzy dzielą się swoimi doświadczeniami - dobrymi i złymi, ale zawsze autentycznymi. Poszczególne rozdziały opatrzone są komentarzami doc. Hanny Olechnowicz, która równocześnie jest inspiratorką działań terapeutów - pod jej kierunkiem powstały programy terapeutyczne omawiane w książce.
Praca jest świetną pomocą dla osób zajmujących się profesjonalnie dziećmi z zaburzeniami w rozwoju.

Katarzyna | 2012-07-17

Kolejna książka, która wniosła wiele do mojego życia. Chętnie będę do niej powracała. :)

Kamila | 2016-05-21
Przeczytana: 21 maja 2016