Władca białego złota

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Cykl: Drugie Kroniki Thomasa Covenanta (tom 3)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
White Gold Wielder
Iselor

Thomas Covenant wie, że mimo straszliwej klęski, jaką poniósł na Wyspie Jedynego Drzewa, nie ma innego wyjścia, jak pożeglować do Krainy i podjąć walkę. Mhoram ostrzegał go: "Na koniec będziesz musiał powrócić do Krainy". Po gwałtownej konfrontacji z Gibbonem, przywódcą Clave, Covenant dochodzi do wniosku, że potrafi pogodzić się i zapanować nad swą przerażającą mocą. Kiedy przygotowuje się do ostatecznego starcia z lordem Foulem Wzgardliwym, nie ma wątpliwości, że w końcu znalazł odpowiedź.

Marta | 2012-12-28
Na półkach: Przeczytane, 2012, Posiadam
Przeczytana: 16 grudnia 2012

bardzo dobre zakończenie sagi. nie spodziewałam się do końca obrotu spraw, który został mi zaserwowany na kartach książki.
zdecydowanie polecam całe kroniki.

Zashxiath | 2016-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2016