Jedyne drzewo

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Cykl: Drugie Kroniki Thomasa Covenanta (tom 2)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The One Tree
Iselor

Thomas Covenant, w towarzystwie Linden Avery, wyrusza na pokładzie statku gigantów "Klejnot Gwiezdnej Wędrówki" na poszukiwania Jedynego Drzewa. Tylko on dysponuje mocą potrzebną do wykonania nowej Laski Praw i umożliwiającą powrót do Krainy, aby powstrzymać wynaturzone czyny Słonecznicy oraz krwawe rytuały Clave. Tylko on jest ostatnią deska ratunku dla Krainy. Covenant wraz z przyjaciółmi musi stawić czoło potężnym mocom, których jedynym celem jest niedopuszczenie do sukcesu misji.

Marta | 2012-11-23
Na półkach: Przeczytane, 2012, Posiadam
Przeczytana: 23 listopada 2012

nie potrafię tego opisać. jednakże wszystkie książki opowiadające przygody Niedowiarka są niesamowite. ból, cierpienie, rozpacz, radość, nadzieja. wszystko to jest dostępne w każdej części przygód Covenanta. jednakże połączenie tego powoduje, że jest to epicka i niesamowita przygoda. a czytanie jej sprawia ogromną przyjemność.

Jakub | 2011-12-05

Nie tak dobre jak poprzednie

Zashxiath | 2016-10-17
Przeczytana: 15 października 2016