Zraniona kraina

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Cykl: Drugie Kroniki Thomasa Covenanta (tom 1)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The Wounded Land
837150439X
Iselor

Upłynęły cztery tysiące lat, odkąd Thomas Covenant uwolnił Krainę spod niszczycielskiej władzy lorda Foula i jego sług. Monstrualna moc zła odzyskała jednak siły i po raz kolejny zniszczyła panującą w Krainie równowagę. Uzbrojony w swe niezwykłe białe złoto, pierwotną magię, Covenant musi stoczyć bój nie tylko z przerażającymi siłami ciemności, lecz również z własną skłonnością do rozpaczy i zniszczenia. Wyrusza więc na heroiczną misję, mającą ocalić Krainę przed ostateczną zagładą.

Zashxiath | 2016-09-07
Przeczytana: 07 września 2016