Największy sukces świata

Wydawnictwo: Medium
The Greatest Success in the World
Zacheusz
biznes, finanse

To kolejna książka Oga Mandino,której akcja dzieje się w czasach Jezusa. Bohater opowieści ,Zacheusz, jest człowiekiem,którego los - od wczesnego dzieciństwa po lata dojrzałe-ciężko doświadcza.Mimo to stawia czoło kolenym wyzwaniom i przeciwnościom, zyskując przy tym głęboką mądrość i wiedzę o życiu. Ta duchowa dojrzalość i niezwykła przenikliwość umysłu pozwalają mu u schyłku kariery sformułować tak zwane PRZYKAZANIA SUKCESU-niewzruszone zasady postępowania,które pragnie przekazać wszystkim ludziom,aby -stosując je-mogli uczynić swe życie lepszym,pełniejszym i bogatszym.

Arkadiusz Paterak | 2016-02-18
Na półkach: 2016, Przeczytane