Powrót Hafida Największy kupiec świata część druga

Wydawnictwo: Medium
the Greatest Salesmen in the World Part II The End of the Story
porot hafida
biznes, finanse

Oto dokończenie opowieści o losach Hafida,bohatera znanej Wam książki Największy kupiec świata. Hafid wielki kupiec,po śmerci żony oddalił się od świata i ludzi. po latach zdecydował się jedak porzucić samotnię, by szerzyć idee zawarte w starych pergaminach,które wskazały mu drogę do kariery i bogactwa.Ukoronowaniem jego życia i pracy jest DZIESIĘĆ PRZYRZECZEŃ SUKCESU-napisał je,aby podzielić...

Hafid wielki kupiec,po śmerci żony oddalił się od świata i ludzi. po latach zdecydował się jedak porzucić samotnię, by szerzyć idee zawarte w starych pergaminach,które wskazały mu drogę do kariery i bogactwa.Ukoronowaniem jego życia i pracy jest DZIESIĘĆ PRZYRZECZEŃ SUKCESU-napisał je,aby podzielić się swoimi przemyśleniami i zasadami z wszystkimi ludzmi dążącymi do sukcesu.
Książka Powrót Hafida poruszy z pewnością serca milionów czytelników, dla których Hafid stał się najbliższym przyjacielem i wprowadził ich jeszcze głębiej w tajniki największej mądrości.

Arkadiusz Paterak | 2016-02-11
Na półkach: 2016, Przeczytane