Imperium umysłu

Wydawnictwo: Medium
Empires of the Mind
umysł, zasady sukcesu
biznes, finanse

ksiązka Denisa Waitleya-którego nazwisko często kojarzy się z dązeniem do doskonalości w świecie biznesu,w sporcie i życiu prywatnym-jest żródłem cennych wskazówek dotyczących przywództwa nad samym sobą"Przebudowy" naszego sposobu myślenia i działania w świecie, w którym przestały już obowiązywać dawne metody zarządzania i prowadzenia interesów.Największą siłą i kluczem do sukcesu jest obecnie wiedza,jedyną regułą- ciągła zmiana, a ludzie stanowią większą wartość niż zasoby materialne.Dlatego też- jak wyjaśnia autor ksiązki musimy:
-mysleć jak dyrektorzy,a działać jak członkowie zespołu
-chętniej dzielić się odpowiedzialnością z innymi
-być otwarci na nową technologię, a jednocześnie na drugiego czlowieka
-dążyć do najwyższych standardów w życiu zawodowym i prywatnym
-zwalczać zle nawyki,a ksztaltować dobre
-zdobywać pieniadze,ale nie popadać w ich niewolę.

źródło okładki: http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/23/62/72/1423627211

mariola | 2016-10-26
Omega_Prime | 2016-09-24