Muzeum bezwarunkowej kapitulacji

Tłumaczenie: Dorota Jovanka Ćirlić
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Literacki
Muzej bezuvjetne predaje
83-88612-09-3
ridja

Wielowątkowa, mistrzowsko skonstruowana powieść o pamięci, samotności, miłości i sztuce, łącząca intymność jednostkowego doświadczenia z przenikliwym spojrzeniem na uniwersalne dylematy współczesności. Książka przyniosła autorce światowy rozgłos i ugruntowała jej pozycję jednej z najwybitniejszych współczesnych prozaiczek.

Paula | 2012-06-26
Przeczytana: 25 czerwca 2012

Kompletnie nie zrozumiałam tej książki, gdyby nie to, że dostałam ją do czytania w ramach DKK, to na pewno bym ją odłożyła. Poszczególne rozdzialiki nie były złe, ale całości nie ogarniam.

basia22 | 2015-08-10
| 2014-09-19
| 2014-09-17
| 2014-09-12
Weekend w Chorwacji

Ostatnio podpowiadaliśmy, jakie książki możecie przeczytać, jeśli wybieracie się na wakacje na Kretę. Dziś polecamy 5 książek dla tych, którzy planują wakacje w Chorwacji.